Dorośli

Dla dzieci mamy przedszkole narciarskie a dla młodzieży i dorosłych szkolenia:

- indywidualne

- grupowe

- rodzinne

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, a stawiasz pierwsze kroki lub chcesz doskonalić swoje umiejętności to zapraszamy do nas. Krok po kroku nauczymy Cię wszystkiego od początku, dobierzemy odpowiedni sprzęt narciarski i snowboardowy. Nasza kadra to młody, zgrany zespół instruktorów. Wiemy, że każdy uczy się inaczej dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz ofert od szkoleń. Wiemy jak uczyć, by nauka była przyjemna, by sprawiała radość i przynosiła efekty. Atutem naszej szkółki jest własny stok narciarski do nauki oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Wszystko jest w promieniu kilkudziesięciu metrów. Na miejscu można również skorzystać z gastronomii.

Cennik szkoleń indywidualnych narty/snowboard

  1 osoba
2 osoby 3-4 osoby
1 godzina 90zł 130zł 180zł
Kurs 3 dniowy po 2h
510zł 720zł 1020zł
Kurs 5 dniowy po 2h
800zł 1100zł

1600zł


SZKOLENIA GRUPOWE

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych. Odbywają się codziennie w godzinach 12-15 przez 5 dni począwszy w każdy poniedziałek.
Koszt szkolenia grupowego 5dni po 3h dziennie - 700zł/osoba

 

BIEGÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Popołudniami organizujemy szkolenia z narciarstwa biegowego!!! Zajęcia odbywają się codziennie o godz. 15, 17 i 19.

Zapraszamy do naszej szkółki na spróbowanie czegoś zgoła odmiennego niż standardowe zjazdy na nartach na przygotowanych stokach. Narciarstwo biegowe możemy uprawiać praktycznie wszędzie gdzie mamy choćby trochę śniegu. Odpowiednio dobrany sprzęt w naszej wypożyczalni pozwoli Państwu na zapoznanie się z tą formą sportu.

Cennik szkoleń grupowych:

2h - 80zł/osoba