O nas

Nasi instruktorzy to byli zawodnicy narciarstwa alpejskiego, narciarze oraz snowboardziści, którzy wychowali się w górach i pokochali sporty zimowe od dziecka. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych, przyszłych narciarzy :).
Nasza kadra składa się z młodych ale doświadczonych instruktorów którzy swoją 'pracę' wykonują z pasją i przyjemnością. Zapraszamy do naszej szkółki. Gwarantujemy świetną zabawę i pełny profesjonalizm : )

 

Współpracujemy z najlepszymi w Szczyrku:

Hotel Elbrus - Najnowocześniejszy Hotel SPA w Szczyrku usytuowany jest w zacisznym miejscu,
atrakcyjnym pod względem rekreacyjnym i krajobrazowym. 

Górska LegendaApartamenty Górska Legenda to komfortowe apartamenty zlokalizowane w Szczyrkuw drodze na Klimczok. Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek w górach.

KrupówkaSzczyrku oferujemy Państwu 6 luksusowych apartamentów, luksusowy ... Luksusowe „Apartamenty Krupówka” położone w Szczyrku na wysokości ponad 700m.n.p.m.

Apartamenty OrlaKompleks Apartamenty Orla powstał z myślą o rodzinach lub grupach przyjaciół szukających możliwości ... Apartamenty Orla i Szczyrk czekają na Was!

MariaHotel, pensjonat Maria Szczyrk zaprasza. Oferujemy pokoje, noclegi w centrum Szczyrku. Posiadamy własną restaurację i sale bankietową.

BeskidekOśrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Beskidek” położony jest w centrum Szczyrku, u podnóża góry Beskidek.